UA-180917271-1

Workshop schouder-/rugmassage

Samen leren masseren

Een workshop voor 2 personen

Boek een massage of

coaching sessie

Leren masseren!

Lijkt het je leuk als jij en je partner, vriend(in), zus, moeder elkaar kunnen masseren? Hebben jullie allebei zin om te leren masseren? Dan kan je bij mij tijdens een leuke workshop de basistechnieken voor een ontspannende rug- en schoudermassage leren. Een gezellige en bijzondere ervaring om samen te doen!

In de workshop voor twee leer je de basistechnieken van de rug- en schoudermassage. En dat niet alleen, je zult zelf ook de weldaad van deze massage ondergaan. Zo voel je zelf dus ook hoe de verschillende grepen aanvoelen als je gemasseerd wordt.

 

Wat houdt de workshop in?

  • Ontvangst en kennismaking met koffie/thee/water
  • Uitleg over de anatomie van rug en schouders
  • Een praktijkles alleen voor jullie twee van max. 3 uur
  • 2 massages krijgen, 1 massage geven
  • Online lesmateriaal van de OMB Academie met theorie, beschrijvingen en video’s van de technieken (6 maanden toegang)
  • Een gezamenlijk online certificaat van deelname
  • Kosten: €255,- voor jullie tweeën, 1 week van tevoren te betalen.

Praktische informatie

Wil je een massage workshop volgen en/of cadeau geven? Neem dan contact met mij op om een datum te plannen.

Uiterlijk 1 week voor aanvang betaal je de workshop. Na ontvangst van de betaling ontvang je van mij een link naar de online lesomgeving. Als je wilt kan je hier alvast informatie bekijken voor de workshop. De verschillende onderdelen komen tijdens de workshop allemaal aan de orde. De online omgeving is vooral handig als je na de workshop thuis gaat oefenen en je de technieken nog eens rustig wilt terugkijken.

Behalve heel veel zin hoef je niets mee te nemen op de dag van de workshop. Voor alles wordt gezorgd.

Trek makkelijk zittende kleding aan die ook makkelijk uit- en aan te trekken is, zoals bijvoorbeeld een t-shirt/trui en een makkelijke broek. Gebruik liever geen make-up. Laat je sieraden zoveel mogelijk thuis en zorg dat je mobiele telefoon op de vliegtuigstand staat.

Zorg dat je redelijk korte nagels hebt. Lange nagels zijn niet handig om mee te masseren en voelen voor degene die de massage krijgt ook niet prettig.

Kosten bij verzetten of annuleren

Verzetten van de workshop kan alleen telefonisch. Dit is kosteloos tot 7 dagen van tevoren. Van 7 tot 4 dagen van tevoren kost verzetten €25. Hierna kost verzetten van de workshop €50. Verzetten is niet meer mogelijk binnen 48 uur voor aanvang van de workshop.

Bij annuleren van de workshop worden kosten in rekening gebracht:

Tot 5 dagen van tevoren: kosten €75

Tot 3 dagen van tevoren: € 100

< 3 dagen van tevoren: volledige bedrag

De workshop gaat vooral om het plezier van het geven en krijgen van een massage

En dan nog even dit

Kunnen jullie allebei gemasseerd worden? Het kan natuurlijk zijn dat er bepaalde medische zaken spelen die van belang zijn voor het ondergaan van een massage. Het is verstandig om vooraf te lezen wat de contra-indicaties zijn voor een massage.

Mocht je twijfelen of er in jouw situatie beperkingen zijn, neem dan contact op zodat wij dit samen kunnen bespreken.

Heb je zin gekregen in de workshop? Wil je de workshop cadeau geven?

Bel mij op 06 53 765298 of mail naar info@massage-coaching-wassenaar.nl 

Samen zoeken we een geschikt tijdstip!

 

Stel hier je vraag